نیم طبقه پیش ساخته یا سازه فلزی پیش ساخته

سازه فلزی پیش ساخته
مزایای سازه فلزی پیش ساخته
شهریور ۳, ۱۳۹۵
سقف مزنین-نیم طبقه فلزی _سازه فلزی پیش ساخته - نیم طبقه پیش ساخته -نیم طبقه فلزی پیش ساخته -نیم طبقه مزنین
مزیت های سازه فلزی پیش ساخته و نیم طبقه فلزی پیش ساخته
شهریور ۹, ۱۳۹۵

نیم طبقه پیش ساخته یا سازه فلزی پیش ساخته

سقف مزنین ، سازه فلزی پیش ساخته ، نیم طبقه مزنین، نیم طبقه پیش ساخته

نیم طبقه پیش ساخته یا  سازه فلزی پیش ساخته

صعنت ساختمان سازی با رشد تکنولوژی و نیز نیاز روز افزون انسان ها به محل امن و آرام و نیز افزایش جمعیت نیاز به پیشرفت و سرعت زیادی دارد . با توجه به نیاز به سریع سازی ساخت مهندسان به فکر آن افتادن تا راه حلی برای سریع سازی پیدا کنند و به این نتیجه رسیده اند که باید از سازه فلزی پیش ساخته و یا نیم طبقه فلزی برای افزایش محیط کار یا زندگی افراد استفاده نمایند.

یکی از این سازه فلزی پیش ساخته را می توان نیم طبقه مزنین با سقف مزنین نام برد که جزء نیم طبقه پیش ساخته سریع به شمار می آید .

نیم طبقه فلزی پیش ساخته یا همان نیم طبقه فلزی که در بالا به نام سقف مزنین و نیم طبقه مزنین معرفی شد چند سالی است که در ایران  مورد استفاده قرار گرفته است و طرفدارانی را بدست آورده است .

استفاده از این سازه فلزی پیش ساخته در مورد انبار ها و یا خانه های که نیاز به محیطی بیشتر در فضای کوچکی دارند مورد استفاده قرار می گیرد

نیم طبقه پیش ساخته به علت آنکه از نظر پایه فضای کمی ار اشغال می کند بسیار به صرفه تر از ساخت ساز با روش های قدیمی است .

نیم طبقه مزنین و سقف مزنین یکی از راه های پیشنهادی گروه الین است که این گروه طراحی و اجرای دقیق این سازه فلزی پیش ساخته را چند سالی است در ایران انجام می دهد و تا کنون با اجرای پروژه های فروانی  تنواسته تجربه کافی و قابل قبولی در این امر یعنی ساخت و اجرای نیم طبقه فلزی با نام نیم طبقه مزنین و سقف مزنین به ثمر برساند  .

سقف مزنین ، سازه فلزی پیش ساخته ، نیم طبقه مزنین، نیم طبقه پیش ساخته

سقف مزنین ، سازه فلزی پیش ساخته ، نیم طبقه مزنین، نیم طبقه پیش ساخته

مزایای استفاده از نیم طبقه پیش ساخته (سقف مزنین ، نیم طبقه مزنین )

سرعت در اجرا :

یکی از مزیت های ساخت و ساز با نیم طیقه و سقف مزنین سرعت اجرای آن است که می توان بدون اتلاف وقت یا ایجاد مزاحمت برای سایر فعالیت ها از این سازه فلزی پیش ساخته بهر برد . نیم طبقه فلزی پیش ساخته یا همان سقف مزنین و نیم طبقه مزنین سرعت اجرا را بالا و دقت کار را نیز افزایش می دهد .

سرعت نصب :

مزیت بسیار مهم دیگر نیم طبقه پیش ساخته یا سازه فلزی پیش ساخته که ما آن را نیم طبقه مزنین ، سقف مزنین می نامیم  سرعت نصب آن است که می توان با صراحت گفت این نیم طبقه پیش ساخته یا سازه فلزی پیش ساخته با سرعت بالایی نسبت به دیگر نیم طبقه پیش ساخته یا سازه فلزی پیش ساخته دارد و بسیار به صرفه تر از دیگر نیم طبقه فلزی پیش ساخته است .

کیفیت ساخت:

 دیگر مزیت بسیار مهم دیگر نیم طبقه پیش ساخته یا سازه فلزی پیش ساخته که ما آن را نیم طبقه مزنین ، سقف مزنین می نامیم  کیفیت ساخت  آن است که می توان گفت این نیم طبقه پیش ساخته یا سازه فلزی پیش ساخته با کیفیت ساخت بالای خود  نسبت به دیگر نیم طبقه پیش ساخته یا سازه فلزی پیش ساخته دارد وکیفت آن از دیگر نیم طبقه فلزی پیش ساخته بسیار با لا تر است .

در مقاله بعدی به ادامه مزیت های سقف مزنین و نیم طبقه مزنین این نیم طبقه پیش ساخته  یا سازه فلزی پیش ساخته پرداخته  و شما خوانندگان را از مزیت های بیشتر این نیم طیقه فلزی یا در واقع نیم طبقه فلزی پیش ساخته آشنا می کنیم .

سقف مزنین ،نیم طبقه پیش ساخته ،سازه فلزی پیش ساخته ، نیم طبقه مزنین ، نیم طبقه فلزی پیش ساخته ،  نیم طبقه فلزی


1 دیدگاه

  1. […] ادامه مقاله قبل نیم طبقه پیش ساخته یا سازه فلزی پیش ساخته به توضیح مزیت های نیم طبقه فلزی و سقف مزنین و نیم طبقه […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *