مزیت های سازه فلزی پیش ساخته و نیم طبقه فلزی پیش ساخته

سقف مزنین ، سازه فلزی پیش ساخته ، نیم طبقه مزنین، نیم طبقه پیش ساخته
نیم طبقه پیش ساخته یا سازه فلزی پیش ساخته
شهریور ۷, ۱۳۹۵
نیم طبقه مزنین ، سقف مزنین، سازه فلزی پیش ساخته ، نیم طبقه پیش ساخته ،نیم طبقه فلزی ،نیم طبقه
سازه فلزی پیش ساخته یا نیم طبقه پیش ساخته با نام نیم طبقه مزنین چه مزیتی دارد ؟
شهریور ۱۴, ۱۳۹۵

مزیت های سازه فلزی پیش ساخته و نیم طبقه فلزی پیش ساخته

سقف مزنین-نیم طبقه فلزی _سازه فلزی پیش ساخته - نیم طبقه پیش ساخته -نیم طبقه فلزی پیش ساخته -نیم طبقه مزنین

مزیت های سازه فلزی پیش ساخته و نیم طبقه فلزی پیش ساخته

همانطور که در مقاله قبلی بیان شد سازه فلزی پیش ساخته در ایران چند سالی است که جای خود را به سازه های دیگر داده و راهی بی درد سر برای ایجاد فضای هوایی در ساختمان های از قبل ساخته شده و نیز ساختمان های که در حال ساخت است داده و از نیم طبقه فلزی پیش ساخته و سازه فلزی پیش ساخته با نام نیم طبقه مزنین و سقف مزنین استفاده می گردد .

نیم طبقه فلزی و نیم طبقه پیش ساخته در واقع برای ایجاد فضای بیشتر در ساختمان ها و انبار ها مورد استفاده قرار می گیرد این سازه ها نیاز چندانی به پی ندارد و با اجرای پلیت های فلزی می توان آن را نصب نمود

شرکت الین بعد از رشد صنعت نیم طبقه فلزی و نیم طبقه پیش ساخته ، سازه فلزی پیش ساخته وارد این صنعت شده و  نیم طبقه فلزیپیش ساخته را تولید و اجرا می نماید.

در ادامه مقاله قبل نیم طبقه پیش ساخته یا سازه فلزی پیش ساخته به توضیح مزیت های نیم طبقه فلزی و سقف مزنین و نیم طبقه مزنین می پردازیم :

nim

هزینه کمتر :

شاید شما هم به فکر این هستید که آیا یک نیم طبقه فلزی مناسب با نام نیم طبقه مزنین و سقف مزنین که به صورت سازه فلزی پیش ساخته است و جزء نیم طبقه پیش ساخته  (نیم طبقه فلزی پیش ساخته )دسته بندی می شود با هزینه کم ولی با کیفیت مناسب می باشد؟ .
نیم طبقه مزنین و سقف مزنین به صرفه ترین سازه فلزی پیش ساخته و نیم طبقه پیش ساخته در ایران است که می توان با اجرای این نیم طبقه فلزی صرفه جویی اقتصادی و نیز محیطی را باهم داشته باشیم .

عدم تداخل با روند کاری :

شما هم مانند سایر مشتریان این سازه فلزی پیش ساخته و نیم طبقه پیش ساخته از خود می پرسید که چند روز باید خانه خود یا محل کار خود را مختل نمایید تا این نیم طبقه فلزی پیش ساخته اجرا شود ؟

در جواب این سوال باید بگویییم که این سازه فلزی پیش ساخته که جزء نیم طبقه فلزی (نیم طبقه فلزی پیش ساخته ) دسته بندی می شود و نام آن نیم طبقه مزنین و سقف مزنین می باشد  اجرای آن هیچ اختلالی در روند کاری و زندگی شما ایجاد نخواهد کرد و به قولی دست و پا گیر نخواهد بود .

مقاومت در برابر آتش سوزی :

یکی از حساسیت های موجود در انبار ها به وقوع پیوستن حریق و آتش سوری است . نیم طیقه مزنین و سقف مزنین که جزء نیم طبقه پیش ساخته و از نوع نیم طیقه فلزی است میتواند این نگرانی شما را از سازه فلزی پیش ساخته بر طرف نمایید  .

سازه فلزی پیش ساخته  که در واقع همان سقف مزنین و نیم طبقه مزنین است در برابر حرارت آتش سوزی مقاومت خوبی نشان می دهد و در مدت طولانی می توان روی مقاومت این نیم طیقه فلزی پیش ساخته حساب کرد .

در مقاله بعدی به دیگر مزیت های سازه فلزی پیش ساخته و نیم طیقه پیش ساخته با نام نیم طبقه مزنین و سقف مزنین خواهیم پرداخت

سقف مزنیننیم طبقه فلزینیم طبقه پیش ساختهسازه فلزی پیش ساخته نیم طبقه مزنیننیم طبقه فلزی پیش ساخته

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *